Materiały

Prezentacje

Prezentacja Spółki

Pobierz (2.52 MB)

Dokumenty Spółki

Tekst jednolity statutu GENOMTEC S.A. Pobierz
Regulamin Rady Nadzorczej Pobierz
Regulamin Walnego Zgromadzenia Pobierz

Komunikaty prasowe

12 maja 2021

Genomtec podsumowuje osiągnięcia i postęp prac w pierwszym kwartale 2021 roku

Spółka zaprezentowała swój pierwszy raport kwartalny, odkąd jest spółką notowaną na rynku NewConnect. Spółka podsumowała w nim osiągnięcia i postęp prac nad flagowym rozwiązaniem Genomtec ID – mobilnym laboratorium genetycznym – oraz pozostałymi kluczowymi projektami i działaniami.
12 maja 2021

Nowe technologie w laboratorium okresu pandemii COVID-19 – konferencja naukowa

18 maja br. o godz. 16, rozpocznie się w trybie online konferencja naukowa poświęcona nowym technologiom w laboratorium w okresie pandemii COVID-19. Wydarzenie kierowane jest do diagnostów laboratoryjnych. Uczestnicy będą mogli się dowiedzieć m.in. o technologii RT-LAMP – jej właściwościach i wykorzystaniu w laboratorium w dobie pandemii oraz o diagnostyce i detekcji nowych szczepów SARS-CoV-2 z wykorzystaniem sekwencjonowania nowej generacji (NGS).
10 maja 2021

Genomtec otrzymuje patent w technologii LAMP

Spółka otrzymała od Urzędu Patentowego Rzeczpospolitej Polskiej ochronę patentową na zestaw starterów do powielania sekwencji nukleotydowej Borrelia burgdorferi – bakterii wywołującej boreliozę. Patent obejmuje także opracowany przez zespół Genomtec, sposób wykrywania Borrelia burgdorferi, sposób diagnostyki boreliozy oraz zestaw do diagnostyki boreliozy.
30 kwietnia 2021

DCM DOLMED S.A. stanie się referencyjnym laboratorium dla produktów oferowanych przez Genomtec S.A.

Spółka podpisała umowę z Dolnośląskim Centrum Medycznym DOLMED S.A. – placówką wielospecjalistycznego lecznictwa otwartego we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Przedmiotem umowy jest dostarczenie produktów i usług Genomtec, w celu rozpoczęcia badań laboratoryjnych w zakresie diagnostyki genetycznej w oparciu o technikę RT-LAMP i wykonywania testów na SARS-CoV-2 dla pacjentów DCM DOLMED S.A. z wykorzystaniem Genomtec® SARS-CoV-2 EvaGreen® RT-LAMP CE-IVD Duo-Kit (RT-LAMP Duo Kit).
22 kwietnia 2021

Genomtec dokonuje kolejnego zgłoszenia patentowego w technologii LAMP potwierdzając realizację planu prac nad Genomtec ID

Dokonane zgłoszenie patentowe dotyczy autorskiego zestawu starterów, metody diagnostyki oraz składu mieszaniny reakcyjnej do genetycznej diagnostyki MRSA (Gronkowca złocistego opornego na metycylinę) w technice LAMP. Zestaw diagnostyczny wchodzi w skład panelu zakażeń ogólnoustrojowych planowanego w Genomtec ID – mobilnej platformy badań genetycznych w gabinecie lekarskim, karetce, na lotnisku lub aptece.
20 kwietnia 2021

Test genetyczny Genomtec SARS-CoV-2 Duo Kit (nr kat. GA00B) wykrywa szereg wariantów wirusa

Genomtec przeprowadził analizę bioinformatyczną (in-silico) oraz tzw. “analizę laboratorium mokrego” dla zestawu diagnostycznego Genomtec® SARS-CoV-2 EvaGreen® RT-LAMP CE-IVD Duo Kit (RT-LAMP Duo Kit).
31 marca 2021

Genomtec dostarczy ultraszybkie testy na SARS-CoV-2 do firmy należącej do globalnej grupy zrzeszającej biura podróży

Spółka podpisała właśnie umowę na dostarczenie próbnej partii 3,5 tys. szt. testów Genomtec® SARS-CoV-2 EvaGreen® RT-LAMP CE-IVD Duo Kit oraz usługę wdrażania procedury testowania na obecność SARS-CoV-2 do jednej ze spółek wchodzącej w skład globalnej grupy Selectour (GIE ASHA).
25 marca 2021

Genomtec rozpoczyna etap badań klinicznych nowego produktu, zestawu diagnostycznego do wykrywania SARS-CoV-2 z próbki śliny

Genomtec SA podpisał umowę z warszawskim szpitalem klinicznym na wykonanie badania porównawczego testów do wykrywania zakażeń SARS-CoV-2 z próbek śliny w technologii Direct-RT-LAMP względem metody referencyjnej – techniki Real-Time RT-PCR przebiegającej z wykorzystaniem próbek wymazów.
18 marca 2021

Test genetyczny Genomtec SARS-CoV-2 Duo Kit (nr kat. GA00B) wykrywa nowo zidentyfikowany Wariant Bretoński z Francji

Zdolność wykrycia Wariantu Bretońskiego (hCoV-19/France/BRE-IPP04233/2021) przez RT-LAMP Duo Kit jest szczególnie ważne w zadbaniu o zdrowie publiczne, gdzie efektywne testowanie posiadające zdolność wykrycia wszystkich szczepów wirusa SARS-CoV-2 jest bezwzględnie ważne dla zabezpieczenia wysiłków w walce z pandemią.
17 marca 2021

Genomtec debiutuje na NewConnect

Już od pierwszej chwili akcje Genomtec cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem inwestorów. Kurs akcji Genomtec w pierwszych minutach notowań wzrósł o 50,9 proc.
15 marca 2021

Genomtec z kolejnym zgłoszeniem patentowym w technice LAMP

Zgłoszenie patentowe w zakresie autorskiego zestawu starterów, metody diagnostyki oraz składu mieszaniny reakcyjnej do genetycznej diagnostyki bakteryjnego zakażenia przenoszonego drogą płciową w technice LAMP
10 marca 2021

Genomtec już 17 marca zadebiutuje na Newconnect

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie właśnie wyznaczyła 17 marca br. jako pierwszy dzień notowań akcji Genomtec SA na parkiecie NewConnect
19 lutego 2021

GPW wprowadza akcje Genomtec do obrotu na NewConnect

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie właśnie podjęła uchwałę o wprowadzeniu akcji Genomtec do alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect
21 stycznia 2021

Test genetyczny Genomtec SARS-CoV-2 Duo Kit wykrywa wszystkie znane warianty koronawirusa

Badania wykazały, że test Genomtec jest w stanie wykryć wszystkie trzy nowe szczepy SARS-CoV-2 (brytyjski, południowoafrykański oraz brazylijski)
18 stycznia 2021

Genomtec złożył Dokument informacyjny na GPW i planuje wkrótce zadebiutować na rynku NewConnect

Spółka właśnie złożyła Dokument informacyjny na GPW, otwierając tym samym formalną procedurę wprowadzenia akcji do Alternatywnego Systemu Obrotu
7 stycznia 2021

Dwóch nowych członków w radzie nadzorczej Genomtec

Genomtec chcąc w najbliższym czasie zadebiutować na rynku NewConnect, wzmacnia skład rady nadzorczej