2020.10.23

Cena emisyjna akcji Genomtec ustalona na 11 zł

Uprzejmie informujemy, że Zarząd Genomtec S.A. ustalił cenę emisyjną akcji serii J na 11 zł za jedną akcję. Cena emisyjna jest równa cenie maksymalnej opublikowanej w memorandum informacyjnym z dnia 14-go października.

Inwestorzy dostrzegli unikalność i innowacyjność mobilnego systemu diagnostyki genetycznej – Genomtec ID, co znalazło swoje odzwierciedlenie w postaci ogromnego zainteresowania w procesie budowania księgi popytu – złożono deklaracje chęci zakupu akcji na kwotę ponad 50 mln zł. Bardzo dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że jesteśmy tak blisko zakończenia sukcesem naszej oferty publicznej, co w znaczący sposób przybliża platformę Genomtec ID do komercjalizacji.

W związku z dużym zainteresowaniem w procesie budowy księgi popytu Spółka poinformowała o zmianie w harmonogramie emisji akcji. Od 26 do 28 października 2020 roku będą wysyłane zaproszenia do składania zapisów na akcje do inwestorów, którzy wzięli udział w budowie księgi popytu. Od 26 października do 2 listopada 2020 roku będą od tych inwestorów przyjmowane zapisy i wpłaty na zdeklarowane akcje.